klinika weterynaryjna lekarz
Sosnowski Y.
e-mail:biuro@albahusky.pl powiat radziecki
Volodarsky rn

Leczenie przeciwko kleszczom wydać od marca do października

Karmić swoje zwierzęta i nakarmić konserwy produkcji przemysłowej

przydatne informacje od

Operacja "Soft foot"
Scratch, ostrzyć pazury - naturalną potrzebę zdrowych kotów. Wielu z nich korzysta z tej specjalnej kogtetochkami: rozsądni właściciele kupić takie urządzenia w sklepach zoologicznych.

Sterylizacja psów i kotów
Zwierzęta są o wiele bardziej subtelny węch niż ludzie. Więc twój kot może czuć się drugi kot w mieszkaniu obok, a nawet na innym piętrze.

kardiologia
U zwierząt domowych, choroby układu sercowo-naczyniowego zajmuje kluczową pozycję i jest jedną z głównych przyczyn śmierci. Więcej informacji:

Ochrona przed pasożytami
Leczenie pasożytów zewnętrznych - pchły i kleszcze - najważniejsza na wiosnę i lato. Zaleca się przeprowadzać regularne leczenie przeciw pasożytom, niezależnie od tego, gdzie zwierzę mieszka w domu lub na ulicy.

Jeśli przyszedł do domu szczeniaka
Twój dom powinien być bezpieczny dla szczeniaka: usunięto drutów, leki, chemikalia, łamliwe obiektów.

dehelmintization
Odrobaczanie psy i koty powinny być wykonywane jako środek zapobiegawczy raz na kwartał. Potrzebujesz odrobaczanie i przed zaszczepieniem, jeżeli te ostatnie odrobaczanie zapobiegawczego było więcej niż 8-4 miesiące temu.

Leczenie kamienia nazębnego u zwierząt za pomocą ultradźwiękowego Skyler dentystycznej
Wraz z wiekiem swoje zwierzęta z powodu nieprawidłowego odżywiania i zaburzeń metabolicznych w zębach pojawiają się płytki nazębnej. Karmienia odżywki i słabe obciążenie szczęki prowadzi do tworzenia się kamienia nazębnego.

Ultrasonografia w medycynie weterynaryjnej
USG jest techniką obrazowania medycznego, który zaczął być używany więcej niż 00 lat temu.

EKG (elektrokardiograficzne)
EKG - to najlepsza z dostępnych metod diagnostycznych funkcjonalnych. Jest bezpieczny, prosty i dobrze poinformowany.

Ostrożnie irytujące!
Wścieklizny - ostre choroby wirusowe płynie u zwierząt i ludzi, który charakteryzuje się zapaleniem mózgu i rdzenia kręgowego, i śmierci wszystkich przypadkach.

szczepienie kotów
Szczepienie kotów odbywa się od 5 miesiąca życia. Obecne szczepionki mogą zapobiec infekcji takich niebezpiecznych chorób jak panleukopenii kotów, zakaźnego zapalenia nosa i tchawicy, kaliciwirusom, chlamydia i grzybica woszczynowa (gonty).

Szczepienie psów

Dowcipy o weterynarzy


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_0a3dfec0c328706b218d839eb1cb5a1b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0