klinika weterynaryjna lekarz
Sosnowski Y.
e-mail:biuro@albahusky.pl powiat radziecki
Volodarsky rn

Leczenie przeciwko kleszczom wydać od marca do października

Karmić swoje zwierzęta i nakarmić konserwy produkcji przemysłowej

Fitoterapia, pisał

W świecie, w którym ludzie żyją w braku środowiska naturalnego, w tym samochodów osobowych i betonu, psów i kotów, do której - nieco powrócić człowiek zagubiony w niszy ekologicznej, ale tylko zdrowe zwierzę jest w stanie dokonać jego właściciel zadowolony.

apteka natury jest bogaty w roślinach leczniczych. Do leczenia wielu chorób, z czynnikami chemicznymi i antybiotyków stosowanych preparatów ziołowych.

Skuteczność terapeutyczną roślin ze względu na zawartość różnych substancji czynnych: glikozydów, antybiotyki, hormony, garbniki, alkaloidy, gorzki, żywicy, cukier, aminokwasów, witamin, makro i mikroelementów i olejów tłuszczowych. Zioła mogą mieć działanie uspokajające, przeciwskurczowe, przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, hemostatyczne choleretic, moczopędne, wykrztuśne, działanie gojenia ran. Każda roślina jest sprawą złożoną, że działając na żywym organizmie, promować przywrócenie funkcji i odzyskiwania zwierzęcia.

Do najczęściej stosowanych ziół

Główne opłaty rośliny lecznicze


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_74bffc6fb8a49e975c2e47a03d469b8a, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0