klinika weterynaryjna lekarz
Sosnowski Y.
e-mail:biuro@albahusky.pl powiat radziecki
Volodarsky rn

Leczenie przeciwko kleszczom wydać od marca do października

Karmić swoje zwierzęta i nakarmić konserwy produkcji przemysłowej

W „klinika weterynaryjna”, od

Oferujemy do Państwa uwagę nową wersję programu komputerowego „klinice weterynaryjnej”.

„Klinika weterynaryjna”To samo w sobie dwa czasopisma „Journal of recepcji ambulatoryjnej” i „anty-epizootie środków Magazine”. Dla wygody, te dzienniki są nazywane„Przyjęcie ambulatoryjna”i„Szczepienie”, Po otwarciu programu „aktywny pacjent” jeden z którymi aktualnie pracujemy, jest podświetlony na niebiesko. Jak w czasopiśmie Form 9 BET przypisany jest numer seryjny, data wizyty zostanie określony, imię i nazwisko właściciela numeru, adresu i telefonu, w kolumnie „o zwierzętach” wprowadzonych gatunków zwierząt, rasy, wieku piętrze pseudonim. Zgodnie kolumna wprowadzeniu wstępnie diagnozy. Ponadto dołączony do każdego pacjenta z danymi wszystkich głównych badaniach laboratoryjnych najczęściej wykonywane w większości szpitali. Ten "Leykoformula", "mocz", "Biochemistry of Blood", "analiza stołek", "Cytologia i histologia", "EKG", "nas", "Inne", "Pliki". Liczyć się normą w niektórych formach analiz obejmuje możliwość edytowania, jeśli klinika są przyzwyczajeni do pracy z innymi wskaźnikami lub jednostek. „Pozostałe” to zwykły dokument tekstowy, do którego można wpisać cokolwiek chcesz, opis objawów klinicznych, zmian w przebiegu leczenia, itd.W nowej wersji, masz możliwość dołączenia do każdego pacjenta dowolną liczbę zdjęć lub plików wideo (zeskanowanych zdjęć rentgenowskich, obrazów USG), a także wszelkie inne dokumenty. Zobacz je tutaj:

W kolumnie „Data następnej wizyty” jest przydatna, gdy do czynienia z pacjentami, których schorzenia wymagają regularnych wizyt u lekarza z pewną częstotliwością, na przykład, usuwanie kamienia nazębnego, lub raz na 1-9 miesiące depozytu moczu na UCSC. Zasada jest taka sama jak podczas pracy z szczepieniu Magazine, gdy dane pacjentów, którzy przyszli następnego terminu szczepienia, są wyświetlane na ekranie po otwarciu programu.

Nowa wersja programu w sekcji „Raporty”, to jest modne, aby uzyskać szczegółowe sprawozdanie na temat stosowania leków i narkotyków, sprzedaży produktów powiązanych, a także sprawozdanie z działalności i efektywności lekarzy w wybranym okresie czasu. Raporty są generowane automatycznie, zarówno w warunkach bezwzględnych jak i jako procent, który jest użyteczny do dalszego planowania. Od tego jest !

Biorąc pod uwagę fakt, że użytkownik ma pełne prawo do uzyskania wszystkich wyników badań w zasięgu ręki, każdy formularz ikonę „Drukuj”, a drukarka wydrukuje wynik. W lewym górnym rogu ekranu wyrazy „operacji” najeżdżając kursorem nad nim i kliknięcie lewym przyciskiem myszy otwiera okno „Edycja listy”, w której tabele są prezentowane w postaci wszystkich podstawowych procedur i manipulacje, które spędzają w czasie wartość wskazującą recepcji. Jak również na liście sprzedaży oraz wykaz leków, których używasz w trakcie leczenia.

Program ma inny bardzo ważny moment mody. Zgadzam się, gdy właściciel zwierząt leczonych w rękach kompletnego wydruku wszystkich manipulacji i procedur wykonywanych przez użytkownika jego ulubiony, używane w procesie leków i narkotyków ze wskazaniem ich liczby i wartości dawek staje się jasne, co mu płaci. Zawsze jest to uczucie szacunku i zaufania. Staje się jasne, lekarz jest pewny w swoich działaniach, a nie ukrywa od właściciela zwierzęcia, że ​​informacje, do których klient ma pełne prawo. Najprawdopodobniej ludzie odejdzie od ciebie zadowolony z obsługi. I nawet jeśli narażone numer konta przekracza oczekiwania, klient pozostanie na swojej pozytywnej opinii i prawdopodobnie nie ma czasu, aby poprosić o pomoc.

Program pozwala zaplanować przyszłe działania, takich jak szczepienia, należy jedynie odłożyć datę po szczepieniu w odpowiednim polu, a alert ustawienia, aby określić liczbę dni przed zbliżającym się wizyty. Kiedy przychodzi czas o „nie zgłoszonych właścicieli” zostanie wyświetlona na ekranie po uruchomieniu programu. Wtedy te właściciele mogą po prostu zadzwonić, wysłać SMS lub list z powiadomieniem, a to - najskuteczniejsza reklama.

Ponadto, zawsze można dokonać wyboru w diagnostyce i powiedzieć dokładnie ile, na przykład przypadki babeszjozy lub robaka inwazji były w swojej klinice w tym roku. I liczba ta różni się od poprzedniego sezonu. Ponadto, pozwala poznać wysokość przychodów uzyskanych ze wszystkich wizyt pacjentów z rozpoznaniem lub wysokości dochodów uzyskanych od użytkownika, dla wszystkich jego poprzednich wizyt.

Trzeba powiedzieć, że sam program nie rozwiąże wszystkich problemów, i nie sprawi, że klinika zamożnych, ale daje ogromne możliwości analityczne. Zapewnia wczesne wykrycie problemu i analizować je do podjęcia działań pozwalających na znalezienie najlepszego wyjścia z tej sytuacji. Pozwala to na zbudowanie biznesu planowania strategii rozwoju i określić priorytety. Świadczył znaczną pomoc w prowadzeniu badań naukowych, a jego główną zaletą jest to, że wyniki nie są „wyposażony”, nie pochodzi z „sufit”, ale prawdziwe. Niewątpliwie żaden program komputerowy nie może brać pod uwagę wszystkie specyfiki swojej pracy, a nie zrobić sobie całą pracę za ciebie, ale ten problem jest stworzenie tej wersji „klinice weterynaryjnej” i nie był przeznaczony. Dodanie zbyt dużej ilości informacji mogłoby znacznie utrudnić korzystanie z programu, ale po prostu chcieliśmy uniknąć.

Program„Klinika weterynaryjna”Po prostu pamięta absolutnie wszystko o każdym ze swoich pacjentów, nawet jeśli przerwa między wizytami będzie kilka lat!

Koszt programu z uwzględnieniem dostawę prawie 0075 rubli rosyjskich.


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_d65c620300ba8c95519f2f62cb53e525, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0